Ezoteric
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce "vraji" a mai facut barbatul meu .....

2 participanți

In jos

Ce "vraji" a mai facut barbatul meu ..... Empty Ce "vraji" a mai facut barbatul meu .....

Mesaj Scris de cruela Joi Feb 05, 2009 6:20 pm

cum se intampla de fiecare data ,in fiecare dimineata ,al meu sot se pregateste de plecare .
primul obiect vestimentar pus ...............bocancii :twisted:
apoi incepe de pe hol : adu-mi aia ,adu-mi ailalta ca m-am incaltat ass

in dimineata asta nu m-a mai "deranjat " ci a purces singur la adunat obiecte trebuincioase plecarii ,bineinteles incaltat .

nu va spun cum arata covorul meu ....de parca trecuse cu plugul ....plin de noroi ....
uite asa vroiam sa-i fac :snap: .
am tras un pui de cearta .ca nu se putea altfel .
pt ca asta se intampla in fiecare dimineatza .
daca ar putea mai intai si-ar lua bocancii si apoi sosetele :bio:
cruela
cruela
Ucenic
Ucenic

feminin
Pesti Numarul mesajelor : 362
Varsta : 48
Reputatie : 5
Data de inscriere : 30/01/2009

Sus In jos

Ce "vraji" a mai facut barbatul meu ..... Empty Re: Ce "vraji" a mai facut barbatul meu .....

Mesaj Scris de Lara Joi Feb 05, 2009 6:43 pm

Laughing
Pai acum ar trebui sa pui si tu de niste "vraji".
Cu ani in urma,cand al meu barbat se facea ca e "sef de trib" si isi permitea sa doarma pana la amiaza,am pregatit o surpriza pentru el.I-am scos toate hainele frumos aranjate(tot de catre mine) din dulap si le-am depozitat in mici mormane prin diferite colturi strategice din casa.De ce le spun "strategice"???? :.4:
Pai in camara,ca erau acolo niste cutii ce demult trebuiau duse in garaj,in baie,ca era stricat rezervorul de apa de la toaleta si curgea un robinet,la usa,langa punga cu gunoi,asta numai asa,sa mai duca si el gunoiul si....se poate continua.
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Ce "vraji" a mai facut barbatul meu ..... Empty Re: Ce "vraji" a mai facut barbatul meu .....

Mesaj Scris de cruela Joi Feb 05, 2009 6:53 pm

Laughing Laughing Laughing
super ,Lara Laughing
cruela
cruela
Ucenic
Ucenic

feminin
Pesti Numarul mesajelor : 362
Varsta : 48
Reputatie : 5
Data de inscriere : 30/01/2009

Sus In jos

Ce "vraji" a mai facut barbatul meu ..... Empty Re: Ce "vraji" a mai facut barbatul meu .....

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum