Ezoteric
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adio,Patrick!

2 participanți

In jos

Adio,Patrick! Empty Adio,Patrick!

Mesaj Scris de Angi Mier Sept 16, 2009 7:36 am

Adio,Patrick! Patrick_swayze







nu cred ca mai au rost cuvintele...
Angi
Angi
Administrator
Administrator

feminin
Capricorn Numarul mesajelor : 1155
Varsta : 49
Location : Pe unde nu gandesti
Job/hobbies : Multe
Humor : Negru
Reputatie : 38
Data de inscriere : 22/11/2008

https://esoterism.forumgratuit.ro

Sus In jos

Adio,Patrick! Empty Re: Adio,Patrick!

Mesaj Scris de Lara Dum Sept 20, 2009 5:24 am

Patrick Swayze a murit luni la resedinta sa din New Mexico, inconjurat de membrii familiei. Vedeta "Dirty Dancing" avea 57 de ani si suferea de cancer pancreatic. Boala ii fusese descoperita in ianuarie 2008.

Actorul s-a luptat aproape doi ani cu boala, insa, aceasta era mult prea avansata si medicii nu au mai putut face nimic pentru a-i salva viata.

Purtatorul de cuvant al lui Swayze, Annett Wolf, a precizat ca actorul si-a petrecut ultimele clipe alaturi de cei dragi, anunta BBC.

Chiar si dupa ce a fost diagnosticat cu cancer, Patrick Swayze a continuat sa joace in serialul TV 'The Beast' si planuia sa isi scrie memoriile impreuna cu sotia sa in aceasta toamna.

"Patrick Swayze a fost o combinatie rara si frumoasa de masculinitate si gratie incredibila. Superb si puternic, era un cowboy autentic cu o inima tandra", a declarat actrita Jennifer Grey, partenera sa din "Dirty Dancing".

Nu s-a simtit bine niciodata in postura de sex-symbol al Hollywood-ului, desi fusese numit cel mai sexy barbat al anului 1991 de catre revista People.

Actorul Rob Lowe, care a jucat alaturi de Swayze in cateva randuri, spune: "Patrick a trait o mie de vieti intr-una singura. A fost un dansator excelent, a scris hituri, a jucat in filme, era un calaret minunat, dar ceea ce imi voi aminti mereu despre el este minunata poveste de dragoste pe care a trait-o alaturi de sotia sa, Lisa".
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Adio,Patrick! Empty Re: Adio,Patrick!

Mesaj Scris de Lara Dum Sept 20, 2009 5:25 am

Adio,Patrick! 3756229-md
Lara
Lara
Administrator
Administrator

feminin
Taur Numarul mesajelor : 2076
Reputatie : 91
Data de inscriere : 22/11/2008

Sus In jos

Adio,Patrick! Empty Re: Adio,Patrick!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum